Доставка та оплата

Усі оформлені замовлення понад 1000 грн. доставляються кур'єром по Києву або на відділення перевізника у Вашому населеному пункті БЕЗКОШТОВНО!


Види оплати, які ми приймаємо

          1. Готівкою при отриманні (накладений платіж)

          2. На розрахунковий рахунок


Як ми доставляємо товар

- Україною - на склади транспортної компанії "Нова Пошта" (www.novaposhta.ua/map), або зручною для Вас транспортною компанією.

- Києвом - адресна доставка кур'єром або самовивіз з офісу.


Додаткові витрати


Якщо Ви оформляєте замовлення на суму більшу за 1000 грн., то доставка товару кур'єром по Києву та на склад транспортної компанії здійснюється безкоштовно.

Нижче наведено основні види додаткових витрат, залежно від обраного Вами методу доставки та оплати товару:


Якщо Ви оформляєте замовлення на суму меншу за 1000 грн, то Ви оплачуєте доставку товару самостійно. Вартість доставки в даному випадку буде:


- Кур'єр: 70 грн.

- Доставка по Україні на склад ТК "Нова Пошта": за тарифами ТК "Нова Пошта" (орієнтовно від 70 грн.).


Якщо Ви обрали при отриманні та доставку на склад ТК "Нова Пошта", то Ви оплачуєте зворотний переказ грошей за тарифами ТК "Нова Пошта" (орієнтовно 20 грн.+2% від суми). Бажаємо звернути Вашу увагу на те, що якщо Ви обрали цю комбінацію відправки та доставки, то зворотний переказ грошей Ви оплачуєте у будь-якому випадку, незалежно від сумарної вартості замовлення. Для того, щоб не платити за зворотний переказ грошей, рекомендуємо Вам робити передоплату безготівковими способами оплати.


Як сплатити товар


Ви можете сплатити товар готівкою при отриманні. Такий варіант можливий при доставці товару кур'єром та самовивезенні або пересиланні на склад ТК "Нова Пошта" по всій Україні.


При виборі оплати на розрахунковий рахунок, після оформлення замовлення, на e-mail вказаний Вами в замовленні, прийде лист, який підтверджує, що ми отримали Ваше замовлення. Реквізити розрахункового рахунку будуть надіслані у смс або іншим зручним способом.


Як отримати товар


Для того, щоб отримати товар на складі транспортної компанії "Нова Пошта", Ви повинні приїхати на адресу складу, яка вказана раніше в замовленні. При собі необхідно мати паспорт або права, а також номер накладної, який ми надсилаємо Вам у вигляді SMS після відправки посилки. Час роботи складу можна уточнити на сайті ТК "Нова Пошта" (www.novaposhta.ua/map)


Для отримання товару, Ви повинні знаходитись за адресою доставки, яка вказана у Вашому замовленні. Звичайний час доставки кур'єром з 13:00 до 18:00, але Ви можете вказати більш зручний часовий проміжок, в який буде здійснено доставку. Доставка проводиться у будні з понеділка по п'ятницю. У суботу та неділю доставка не здійснюється.


Для того, щоб забрати товар самостійно з нашого офісу, Вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті або передзвонити та уточнити наявність обраного Вами товару на складі. Після підтвердження наявності, Ви можете під'їхати за адресою, яка вказана на сторінці з контактною інформацією, та забрати товар.